INOX-PLUS Elementy złączne nierdzewne i kwasoodporne

Profil

Inox-Plus to firma z wyłącznie polskim kapitałem, działająca na rynku od ponad 20 lat. Byliśmy jednym z pierwszych producentów elementów złącznych ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych w naszym kraju, dając podwaliny pod rozwój ten branży. Inni uczyli się od nas, a my konsekwentnie wyznaczaliśmy i nadal wyznaczamy standardy jakościowe w tym sektorze.

Jesteśmy jednym z największych dostawców specjalistycznych elementów nierdzewnych i kwasoodpornych, jak śruby, wkręty, opaski, nity, nitonakrętki, blachowkręty, wkręty do drewna, artykuły nierdzewne, linki, podkładki, łańcuchy, nakrętki i kołki. Niedawno poszerzyliśmy asortyment o chemię techniczną, w tym bardzo przydatne kotwy chemiczne i smary. Dzięki temu jesteśmy kompleksowym dostawcą rozwiązań złącznych, co pozwala naszym klientom zaopatrywać się w Inox-Plus we wszystko, czego potrzebują do profesjonalnego wykonania prac.

Skupiamy się na obsłudze klienta biznesowego, zaopatrując w elementy nierdzewne firmy z takich branż, jak budowlana, motoryzacyjna, dekarska, jachtowa, instalacyjna, fotowoltaiczna. Jesteśmy jednym z głównych dostawców kwasoodpornego osprzętu żeglarskiego, a nasze elementy złączne pomogły w zbudowaniu niejednego jachtu pływającego dziś po morzach i oceanach całego świata.

Zdając sobie sprawę z tego, że nasi klienci oczekują natychmiastowej dostępności oferowanych produktów, zbudowaliśmy jeden z największych w Polsce magazynów śrubowych elementów złącznych, który mieści się w Sosnowcu. Profil naszej firmy zakłada utrzymywanie bardzo wysokich stanów magazynowych – większość produktów jest dostępna od ręki w dużych ilościach, dzięki czemu zamówienia składane online realizujemy w ciągu 1 dnia roboczego.

Od kilku lat mocno inwestujemy w rozwój kanału sprzedaży internetowej, co okazało się być doskonałym wyborem. Nasi klienci cenią sobie możliwość zrobienia zakupów online, oszczędzając w ten sposób dużo czasu. Uruchomienie sklepu internetowego pozwoliło nam również zaoferować śrubowe elementy złączne ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej klientom z całej Polski, a nawet z zagranicy.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Inox-Plus oraz do bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami handlowymi.