INOX-PLUS Elementy złączne nierdzewne i kwasoodporne

Misja

Misją Inox-Plus od samego początku istnienia firmy jest dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości elementów złącznych ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych. Dlatego stale inwestujemy nie tylko w rozwój zaplecza technicznego, badawczego i produkcyjnego, ale także w kompetencje naszych pracowników.  

Tworzymy zespół wysokiej klasy specjalistów, mających wieloletnie doświadczenie produkcyjne i fachową wiedzę, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami. W ten sposób dokładamy własną cegiełkę do ciągłego podnoszenia standardów jakościowych w takich branżach, jak budowlana, instalacyjna, jachtowa. Osiągnęliśmy duży sukces biznesowy, co nie byłoby możliwe bez oparcia marki Inox-Plus na trzech filarach:

  1. Bezkompromisowym podejściu do jakości – wierzymy, że na końcu to ona decyduje o satysfakcji klienta, który kupuje nasze produkty oczekując od nich nieprzeciętnej trwałości, perfekcyjnej wymiarowości oraz zgodności z obowiązującymi normami DIN.
  2. Rzetelnej obsłudze klienta – zależy nam na budowaniu trwałych relacji z klientami, opartych na zaufaniu i profesjonalizmie. Wszystkim kupującym zapewniamy specjalistyczne doradztwo, potrafiąc podpowiedzieć najlepsze rozwiązania do realizacji konkretnej pracy, a także gwarantując szybką dostawę zakupionych produktów. Stale powiększamy też nasz asortyment, który już dziś obejmuje ponad 30 000 produktów w ponad 300 normach wg DIN. Stałym klientom oferujemy specjalne, bardzo korzystne warunki współpracy, doceniając to, że zaopatrują się właśnie w Inox-Plus.
  3. Inwestycja w kadry – fundamentem każdej firmy są ludzie. Traktujemy tę zasadę bardzo poważnie, dbając o to, aby zatrudniać kompetentnych pracowników, zadowolonych z tego, że są częścią naszej firmy. Inwestujemy w szkolenia, profesjonalne zaplecze techniczne oraz bezpieczne i komfortowe warunki pracy.

Dziś misją Inox-Plus w dalszym ciągu jest udowadnianie, że polski producent może zagwarantować światową jakość produktów, a przy tym konkurencyjną cenę. Mamy ambicję, aby utrzymać pozycję jednego z największych dostawców elementów złącznych ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych nie tylko w Polsce, ale docelowo także w Europie.