INOX-PLUS Elementy złączne nierdzewne i kwasoodporne

Dlaczego my

Inox-Plus zawsze na pierwszym miejscu stawia satysfakcję klienta. Od lat budujemy silną, rozpoznawalną i cieszącą się zaufaniem markę, co wymaga od nas stałej dbałości o jakość oferowanych produktów, jak również obsługę.

Szczególny nacisk kładziemy na fachowe doradztwo. Wybór nierdzewnych i kwasoodpornych elementów złącznych jest tak duży, że często nawet profesjonaliści mają problem z wytypowaniem odpowiednich akcesoriów. Warto wtedy skorzystać z pomocy naszych specjalistów, którzy prawidłowo ocenią oczekiwania klienta, a następnie wskażą najlepsze rozwiązania dostępne w założonym budżecie.

Jest co najmniej 5 powodów, dla których warto kupować elementy złączne wykonane ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych w Inox-Plus:

  1. Kontrola jakości – jako jedna z nielicznych firm w naszej branży kontrolujemy każdą partię towaru przed wysłaniem go do klienta. Wysoka jakość jest naszą deklaracją i jednym z fundamentów firmy Inox-Plus.
  2. Bardzo duża dostępność towaru – dbamy o to, aby w naszym magazynie w Sosnowcu stale utrzymywać wysoki wolumen towarów. Większość z nich kupisz od ręki. Skraca to czas oczekiwania na dostawę i pozwala Ci z góry zaplanować prace, do których potrzebujesz naszych artykułów nierdzewnych i kwasoodpornych.
  3. Błyskawiczna wysyłka – zamówienia złożone do godziny 14 w dniu powszednim są realizowane w ciągu jednego dnia roboczego. Zabrakło Ci wkrętów nierdzewnych, a może opasek kwasoodpornych? Kup je w Inox-Plus, a kurier odwiedzi Cię już jutro! Dla zamówień o wartości powyżej 1000 złotych oferujemy bezpłatną dostawę.
  4. Atrakcyjne rabaty – złóż zamówienie o wartości co najmniej 5000 złotych, a otrzymasz od nas 5% rabatu. Nawiąż z nami długofalową współpracę i skorzystaj ze specjalnych warunków dla stałych klientów.
  5. Kompleksowa oferta – nie chcesz szukać potrzebnych Ci elementów złącznych i innych akcesoriów montażowych w kilku miejscach? W Inox-Plus kupisz wszystko, czego potrzebujesz: od śrub nierdzewnych, przez wkręty kwasoodporne, nitonakrętki, kołki, linki, łańcuchy, aż po chemię techniczną marki własnej Inox-Plus.